5 olulist põhjust, miks valida kortermajale/büroohoonele just mobiilne fonosüsteem ‼️ 🏢📞📲

Mobiilne fonosüsteem on viimasel ajal üks mugavamaid ja aega kokkuhoidvamaid lahendusi. Nii nendele hoonetele, kes mõtlevad välja vahetada vana fonolukusüsteem kui ka neile, kes paigaldavad fonolukusüsteemi uutele või renoveeritud hoonetele.

Kortermaja/büroohoone haldaja, kas tuleb tuttav tunne?

❌ Öösel heliseb telefon, sest kortermaja elanik/külastaja ei pääse peauksest sisse, kuna on kaotanud võtme. Fonopaneeli kood on ununenud ja viimane magnet jäi 100 km kaugusele sõbra juurde.

❌ Elanikud/külastajad pöörduvad pidevalt murega, et paikne fonotelefon seinal ei tööta, oleks vaja taaskord üle vaadata.

❌ Oled olnud olukorras, kus on vaja külastaja/elanik büroohoonesse või kortermajja sisse lasta, ise samal ajal mujal linnas viibides.

❌ Fonotelefoni kaablite vedu on peavalu ja kaableid juba niigi palju või hoopis ei soovita seintele kaableid, kuna siseviimistlus juba tehtud.

Võta oma hoonele kiire, lihtne ning mugavalt hallatav mobiilne fonolukusüsteemi lahendus, sest...

1. Uks avaneb läbi elaniku mobiiltelefoni

mobiilne fonosüsteem

Mobiilse fonolukusüsteemiga saab avada ukse läbi elaniku mobiiltelefoni, isegi kui kõik võtmed kadunud, magneteid ei ole käepärast ja koodid ununenud.

2. Läbi mobiiltelefoni saab elanik külastajaga rääkida

Enam ei ole vaja tegeleda paikse fonotelefoniga toa seinal, millel alatasa kuskilt püstakust juhe katki või telefon ise lakanud töötamast. Lihtsalt valides kutsepaneelilt vastava korteri number, heliseb selle korteri elaniku mobiiltelefon, millele vastates saab ta samamoodi rääkida külastajaga ning avada ka peaukse mobiili numbripaneelil koodi sisestades.

3. Ukse saab avada ise hoonest eemal viibides

Külastajatele on võimalik uksed avada ka ise hoonest eemal asudes, mis teeb sissepääsu haldamise veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

mobiilne fonosüsteem

4. Kasutaja numbrite lisamine, kustutamine lihtne

Kasutajal on võimalik ise kerge vaevaga hallata numbrite lisamist ja ka kustutamist, nii SMS-i kui ka rakenduste abil.

5. Ei mingit kaablite vedu

fonoluku paneel

Fonoluku paneeli paigaldamine on lihtne, paneel vajab ainult toidet. Jääb ära ajakulukas kaablite vedu seintele.

Paigaldame sinu hoonele kiirelt ning turvaliselt läbipääsusüsteemi, mis aitab sul haldajana keskenduda olulisematele küsimustele kui külastajate läbipääsu küsimustega tegelemine. 

Võta meiega ühendust ning muudame teie ja hoone elanike/külastajate elu turvalisemaks ja mugavamaks.

📧 info@lukuproff.eu

☎️ +372 5132226