Arvad, et sinuga ei juhtu? Soeta varuvõti aegsasti! Kõik autovõtmed -25% kuni 28.05.21

Arvad, et sinuga ei juhtu? Soeta varuvõti aegsasti!

 

Toome välja vaid mõned olukorrad paljudest, paljudest situatsioonidest kus autoomanikul  on vaid üks võti.

Äkki oled Sinagi midagi sellist kogenud. Kirjuta julgelt kommentaar ja jaga oma stsenaariumi meiega Facebook’is.

 

Stsenaarium #1:

Astud  välja ehituspoest, käed  ja ostukorv on täis kõikvõimalikku materjali, et parandada kodus need kohad, mis ammu ootavad tegemist. Tunned, et täna tuleb hea päev, naiselt saad kiita ja lastelt pai. Kiirustad! Viskad asjad pagasnikusse. Vaid korraks asetad AUTOVÕTMED  pagasi pinnale. Sätid kõik valmis ja võib minna! Ukseluuk kinni….Ei, valus tunne lööb Sulle kuklasse… sa mõistad koheselt, et VARUVÕTIT ei ole!

 

Stsenaarium #2:

Sinu laps lõpetab täna kooli, et suunduda edasi  järgmisse eluetappi! Kui ilus ja emotsioonide rohke päev! Lilled on kõik autosse sätitud, aega hakkab nappima on vaja kiiremini tegutseda. Auto juba käib,  vaja vaid rooli istuda ja minna, kuid…..Appi autouksed ei avane! Meenutad korraks ja lased pea longu. Ma pidin ju homme VARUVÕTME tegema!

 

Stsenaarium #3:

Kaunis suveilm!  Lesid rahulikult rannaliival ja mõtiskled kui mõnus puhkus ikkagi on! Tuled väsinult, ent siiski rahulolevalt auto juurde, et koju sõita. Sirutad käe, et võtta taskust autovõti…..oi ei, võti kadunud! Sulle kärgatab otsmikusagarasse, et Sul ei ole varuks VARUVÕTIT tehtud!

 

Kõigi nende stsenaariumide puhul saab abiks olla vaid lukuabi. Olenevalt olukorrast osutub selline situatsioon kordades kallimaks ja aeganõudvamaks kui soetada õigeaegselt autole varuvõti.

 

Kirjuta meile info@lukuproff.eu või küsi pakkumist SIIT!

Helista meile +372 513 2226

Külasta meie kauplust Pärnus ja Viljandis.

 

 

 

Lukuproff soovib kõigile turvalist toimetamist!