TÄHELEPANU!! HEA PÄRNU JA VILJANDI KLIENT

TÄHELEPANU!!!

Head kliendid!

Hea VILJANDI klient!
Eestis välja kuulutatud eriolukorra, täiendavate meetmete rakendamisega kaubanduskeskustes, sulgeme Viljandi poe kõigi tervise huvides alates 27.03.20 kuni uute korraldusteni. Teenindame kliente telefoniteel.
Kuna tegemist on eluks vajaliku ja turvalisuse huvides seotud teenusega, siis hätta me kedagi ei jäta ning lahendame Teie küsimused jälgides kõiki eriolukorraga seotud ettekirjutusi.

Oleme paigaldanud kaks postkasti Home Gallery majja, Lukuproff turvavõre peale. Tavalisse postkasti saab panna need võtmed mida soovite teha ja koodiga postkastist saate valmis tehtud võtmed kätte.
Palun helista, enne võtmete asetamist postkasti, meie lukussepale, 53 623 983, Siim, et leppida täpsemalt kokku kuidas toimub tasumine ja peale võtmete valmimist, kätte saamine.
Enne võtmete asetamist postkasti veendu, et see oleks pandud sinna koos nime ja telefoni numbriga.
Küsimuste korral palun helista numbril 53 623 983 või kirjuta meile viljandi@lukuproff.eu. Nõustame teid ja leiame teie murele lahenduse.

Hea PÄRNU klient!
Pärnu pood jääb meil avatuks, et saaksite mure korral pöörduda.
Tuletame meelde, et poodi sisenedes hoia palun distantsi ja töö teostamise ajal saab ka väljas oodata. Hoiame nii Teid kui meie töötajad terved.
Pärnus töötab edasi ka Lukuabi 24/7. Samuti palume hädas olijal, meie tehniku saabudes hoida distantsi vähemalt 2 meetrit. Juhuks kui uksetaga olijaid on rohkem kui 1 inimene, palume ülejäänud inimestel oodata mujal kui seal uksejuures. Ole ka valmis meie tehnikule isikutõendavat dokumenti esitama.
Küsimuste korral palun helista numbril 513 2226 või kirjuta meile info@lukuproff.eu. Nõustame teid ja leiame teie murele lahenduse